Čas na serveru 00:19:33

František Antonín Jelínek
Dívka se zrcátkem

Id: 267601

Dívka se zrcátkem

  •  / Dívka se zrcátkem / František Antonín Jelínek

olej/překližka, rozměr 55 x 45 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 899x

Vyvolávací cena:
3 800

11 000