Čas na serveru 06:56:22

František Antonín Jelínek
Dívka v klobouku

Id: 216602

Dívka v klobouku

  •  / Dívka v klobouku / František Antonín Jelínek

olej/plátno, rozměr 73 x 63 cm, značeno vlevo dole, obraz odborně čištěn, opravený původní rám

zobrazeno: 1933x

Vyvolávací cena:
2 800

32 000