Čas na serveru 16:28:52

František Antonín Jelínek
Lovecké zátiší

Id: 287601

Lovecké zátiší

  •  / Lovecké zátiší / František Antonín Jelínek

olej/plátno, rozměr 46 x 32 cm, značeno vpravo dole, drobné poškození malby, nečistoty pod sklem, zaskleno, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 2398x

Vyvolávací cena:

3 600