Čas na serveru 00:48:20

František Antonín Jelínek
Sedící dívka

Id: 253001

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / František Antonín Jelínek

olej/plátno, rozměr 72 x 62 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 4897x

Vyvolávací cena:

34 800

Příhozy: 60