Čas na serveru 06:38:23

František Antonín Jelínek
V dobrém rozmaru

Id: 589

V dobrém rozmaru

  •  / V dobrém rozmaru / František Antonín Jelínek

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 1929, na rámu drobné oděrky, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 4824x

Vyvolávací cena:
9 500

15 500