Čas na serveru 09:48:58

František Antonín Jelínek
Zimní nálada

Id: 287603

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / František Antonín Jelínek

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 35 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1525x

Vyvolávací cena:

2 601