Čas na serveru 22:18:42

František Bílek
Smrtelné ticho I.

Id: 1002

Smrtelné ticho I.

  •  / Smrtelné ticho I. / František Bílek

transkripce, litografie/papír, rozměr 36,5 x 165,5 cm, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, osobní dar dcery F. Bílka, původní stav

zobrazeno: 1314x

Vyvolávací cena:

4.6.2014, 20:05:00

24.5.2014 16:06 5 500 Kč