Čas na serveru 15:39:07

František Bílkovský
Rušná ulice v Brně

Id: 1370

Rušná ulice v Brně

  •  / Rušná ulice v Brně / František Bílkovský

olej/plátno, rozměr plátna 58 x 68,5 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3430x

Vyvolávací cena:
1 200

2 800