Čas na serveru 03:48:51

František Blažíček
Den Trifidů

Id: 89507

Den Trifidů

  •  / Den Trifidů / František Blažíček

olej/plast/sololit, velikost včetně rámu 88 x 100 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, autorsky rámováno, původní stav, získáno přímo od autora, obraz byl na mnoha výstavách v zahraničí

zobrazeno: 3543x

Vyvolávací cena:
6 000

19 150