Čas na serveru 03:46:01

František Blažíček
Děvče s pihou nejen na tváři

Id: 89502

Děvče s pihou nejen na tváři

  •  / Děvče s pihou nejen na tváři / František Blažíček

olej/sololit, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo uprostřed, datováno, poškozený rám, získáno přímo od autora

zobrazeno: 926x

Vyvolávací cena: