Čas na serveru 05:03:04

František Blažíček
Islandské pohledy se třemi blonďáky

Id: 89506

  •  / Islandské pohledy se třemi blonďáky / František Blažíček

olej/reliéf/sololit, velikost včetně rámu 90 x 90 cm, signováno, autorsky rámováno, původní stav, získáno přímo od autora

zobrazeno: 819x

Vyvolávací cena:

12 000