Čas na serveru 07:04:49

František Blažíček
Muž lezoucí po zdi

Id: 89501

Muž lezoucí po zdi

  •  / Muž lezoucí po zdi / František Blažíček

olej/sololit, rozměr 35 x 25,5 cm, signováno uprostřed vlevo, rámováno, původní stav, získáno přímo od autora

zobrazeno: 2211x

Vyvolávací cena: