Čas na serveru 06:53:57

František Blažíček
Přelet polárního motýla

Id: 397501

Přelet polárního motýla

  •  / Přelet polárního motýla / František Blažíček

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr včetně rámu 104 x 104 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, autorsky rámováno, malba na několika místech odloupnutá

zobrazeno: 2383x

Vyvolávací cena:

12 500