Čas na serveru 02:47:22

František Blažíček
Stojící Ikarus

Id: 89503

Stojící Ikarus

  •  / Stojící Ikarus / František Blažíček

olej/písek/sololit, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, původní stav, získáno přímo od autora

zobrazeno: 5583x

Vyvolávací cena:

12 500