Čas na serveru 08:10:04

František Blažíček
Vítr

Id: 69409

Vítr

  •  / Vítr / František Blažíček
  •  / Vítr / František Blažíček
  •  / Vítr / František Blažíček
  •  / Vítr / František Blažíček

relief/olej/patina/sololit, rozměr 68 x 54 cm, signováno vpravo uprostřed, datováno 92, původní stav

zobrazeno: 2042x

Vyvolávací cena:

9 500