Čas na serveru 10:08:49

František Bohumil Doubek
Dostaveníčko

Id: 219207

Dostaveníčko

  •  / Dostaveníčko / František Bohumil Doubek

olej/plátno, rozměr 49 x 37,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1570x

Vyvolávací cena:
2 200

6 600