Čas na serveru 09:24:03

František Bohumil Doubek
Na procházce s psíkem

Id: 161806

Na procházce s psíkem

  •  / Na procházce s psíkem / František Bohumil Doubek

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 47 x 32,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 851x

Vyvolávací cena:

9 500