Čas na serveru 09:29:16

František Bohumil Doubek
V hustém porostu

Id: 131513

V hustém porostu

  •  / V hustém porostu / František Bohumil Doubek

olej/plátno, rozměr 38 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 814x

Vyvolávací cena: