Čas na serveru 05:40:45

František Bohumil Doubek
V kuřáckém salonu

Id: 310702

V kuřáckém salonu

  •  / V kuřáckém salonu / František Bohumil Doubek

kombinovaná technika/akvarel/lepenka, rozměr 41 x 32 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2342x

Vyvolávací cena:

4 800