Čas na serveru 07:16:18

František Bohuslav Blažek
V parku

Id: 898

V parku

  •  / V parku / František Bohuslav Blažek

olej/karton, rozměr 23 x 38,5 cm, signováno vpravo dole FB Blažek, mírně poškozená malba, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2420x

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

19.3.2014, 21:50:00

15.3.2014 13:45 2 800 Kč