Čas na serveru 13:20:01

František Bukáček
Ovocné zátiší

Id: 1301

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / František Bukáček

olej/karton, rozměr 25,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3951x

Vyvolávací cena:

10 000