Čas na serveru 00:49:59

František Burant
Konvolut dvou kusů

Id: 244632

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / František Burant

tisk/papír, rozměry ve výřezu 52 x 40 cm, značeno datováno, popsáno a číslováno ve spodní části a 47 x 31,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, vše paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 202x

Vyvolávací cena:
900

4 600