Čas na serveru 11:16:09

Josef Bureš
Stařenka

Id: 161304

Stařenka

  •  / Stařenka / Josef  Bureš
  •  / Stařenka / Josef  Bureš
  •  / Stařenka / Josef  Bureš

olej/plátno, rozměr 45 x 36 cm, signováno vlevo dole, nerámováno

zobrazeno: 800x

Vyvolávací cena:
600

3 800