Čas na serveru 02:40:44

František Čermák
Kytice růží

Id: 9301

Kytice růží

  •  / Kytice růží / František Čermák

olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, signováno vpravo dole, volné plátno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2647x

Vyvolávací cena:

1 800