Čas na serveru 03:05:30

František Čermák
Krojovaní

Id: 88609

Krojovaní

  •  / Krojovaní / František Čermák

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, původní stav

zobrazeno: 1412x

Vyvolávací cena:

1 900