Čas na serveru 09:25:01

František Charvát
Zimní krajina

Id: 147509

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / František Charvát

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 39 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1495x

Vyvolávací cena:
1 200