Čas na serveru 00:24:17

František Chaun
Altán

Id: 1320

Altán

  •  / Altán / František Chaun
  •  / Altán / František Chaun
  •  / Altán / František Chaun
  •  / Altán / František Chaun

olej/karton, rozměr 32 x 42 cm, oboustranný obraz, signováno vpravo dole na zadní straně, datováno 59, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1767x

Vyvolávací cena:

3 100