Čas na serveru 09:08:10

František Chaun
Mraveniště

Id: 146303

Mraveniště

  •  / Mraveniště / František Chaun

olej/karton, rozměr 36 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 66, oděrky na rámu

zobrazeno: 3066x

Vyvolávací cena:
1 800

2 700