Čas na serveru 19:35:32

František Chaun
Mraveniště

Id: 146303

Mraveniště

  •  / Mraveniště / František Chaun

olej/karton, rozměr 36 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 66, oděrky na rámu

zobrazeno: 1998x

Vyvolávací cena:
1 800

2 700