Čas na serveru 02:47:45

František Chaun
Pražské mosty

Id: 1970

Pražské mosty

  •  / Pražské mosty / František Chaun

olej/karton, rozměr 42 x 62,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 57, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, autor byl jedním ze zakládajících členů skupiny Máj 57.

zobrazeno: 2239x

Vyvolávací cena:

14 577