Čas na serveru 10:21:44

František Chaun
V pokoji

Id: 14518

V pokoji

  •  / V pokoji / František Chaun

olej/plátno, rozměr 66 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1406x

Vyvolávací cena:

5 600