Čas na serveru 08:31:03

František Čihák
Sedící akt

Id: 235906

Sedící akt

  •  / Sedící akt / František Čihák

olej/plátno, rozměr 65,5 x 51 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 9807x

Vyvolávací cena:
2 800

10 500