Čas na serveru 01:38:21

František Cína - Jelínek
Chaloupka z Mor. Svratky

Id: 2014

Chaloupka z Mor. Svratky

  •  / Chaloupka z Mor. Svratky / František Cína - Jelínek

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 37 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 3259x

Vyvolávací cena:
1 700

13 500