Čas na serveru 15:08:10

František Cína - Jelínek
Chalupa pod Tatrami

Id: 386404

Chalupa pod Tatrami

  •  / Chalupa pod Tatrami / František Cína - Jelínek

olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1690x

Vyvolávací cena:

3 800