Čas na serveru 04:03:17

František Cína - Jelínek
Chalupa u rybníka

Id: 118

Chalupa u rybníka

  •  / Chalupa u rybníka / František Cína - Jelínek

olej/plátno, rozměr plátna 46 x 65 cm, signováno PD, obraz protržen, nutno čistit, otluky na rámu

zobrazeno: 2923x

Vyvolávací cena:

4 700