Čas na serveru 05:58:58

František Cína - Jelínek
Jaro na Petříně

Id: 417906

Jaro na Petříně

  •  / Jaro na Petříně / František Cína - Jelínek

olej/karton, rozměr 35,5 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 998x

Vyvolávací cena:

7 500