Čas na serveru 01:45:20

František Cína - Jelínek
Jihočeský rybník

Id: 383003

Jihočeský rybník

  •  / Jihočeský rybník / František Cína - Jelínek

olej/plátno, rozměr 50,5 x 70,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rozeschlý dekorativní rám

zobrazeno: 1951x

Vyvolávací cena:

18 502