Čas na serveru 01:47:22

František Cína - Jelínek
Kvetoucí hrušeň

Id: 399701

Kvetoucí hrušeň

  •  / Kvetoucí hrušeň / František Cína - Jelínek

olej/karton, rozměr 50 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, otlučený rám

zobrazeno: 715x

Vyvolávací cena:

7 100