Čas na serveru 02:40:32

František Cína - Jelínek
Letní den

Id: 953

Letní den

  •  / Letní den / František Cína - Jelínek

olej/plátno/karton, rozměr plátna 35 x 50 cm, signováno vpravo dole CÍNA JELÍNEK, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 3515x

Vyvolávací cena: