Čas na serveru 13:57:47

František Cína - Jelínek
Letní nálada

Id: 134018

Letní nálada

  •  / Letní nálada / František Cína - Jelínek

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 32, oděrky na rámu

zobrazeno: 1848x

Vyvolávací cena:
2 800

4 300