Čas na serveru 15:26:30

František Cína - Jelínek
Moře

Id: 91005

Moře

  •  / Moře / František Cína - Jelínek

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 17 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3621x

Vyvolávací cena:
1 200

3 200