Čas na serveru 13:54:23

František Cína - Jelínek
Na pobřeží

Id: 474504

Na pobřeží

  •  / Na pobřeží / František Cína - Jelínek

olej/karton, rozměr 51 x 71 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 323x

Vyvolávací cena:

4 700