Čas na serveru 03:42:39

František Cína - Jelínek
Plachetnice na Jadranu

Id: 181712

Plachetnice na Jadranu

  •  / Plachetnice na Jadranu / František Cína - Jelínek

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, výstavní razítko na zadní straně

zobrazeno: 1554x

Vyvolávací cena:

6 000