Čas na serveru 16:39:44

František Cína - Jelínek
Pobřežní ostrůvky

Id: 181722

Pobřežní ostrůvky

  •  / Pobřežní ostrůvky / František Cína - Jelínek

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

zobrazeno: 1378x

Vyvolávací cena:
2 800

11 200