Čas na serveru 02:31:56

František Cína - Jelínek
Pod jezem

Id: 67101

Pod jezem

  •  / Pod jezem / František Cína - Jelínek

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1918, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2325x

Vyvolávací cena:

7 200