Čas na serveru 05:00:43

František Cína - Jelínek
Podzimní břízky

Id: 78

Podzimní břízky

  •  / Podzimní břízky / František Cína - Jelínek

rozměr plátna 48 x 68 cm, olej/plátno, signováno LD, zaskleno

zobrazeno: 2841x

Vyvolávací cena:

12.9.2012, 21:05:00

1.9.2012 12:29 5 000 Kč