Čas na serveru 20:21:03

František Cína - Jelínek
Podzimní chaloupky

Id: 62603

Podzimní chaloupky

  •  / Podzimní chaloupky / František Cína - Jelínek

akvarel/papír, velikost malby 19,5 x 32 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3227x

Vyvolávací cena:
800

2 400