Čas na serveru 03:14:21

František Cína - Jelínek
Podzimní keř

Id: 36503

Podzimní keř

  •  / Podzimní keř / František Cína - Jelínek

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1995x

Vyvolávací cena:

16 000