Čas na serveru 04:51:04

František Cína - Jelínek
Pohled do kraje

Id: 453

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / František Cína - Jelínek

olej/plátno, rozměr plátna 36 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 1931, původní velmi dobrý stav, řezaný rám

zobrazeno: 3258x

Vyvolávací cena:

10 000