Čas na serveru 04:40:28

František Cína - Jelínek
Pohled do kraje

Id: 74406

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / František Cína - Jelínek

olej/plátno, rozměr plátna 36 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 1931, původní velmi dobrý stav, řezaný rám

zobrazeno: 2128x

Vyvolávací cena:

11 502