Čas na serveru 09:42:02

František Cína - Jelínek
Pohled na Trosky

Id: 193605

Pohled na Trosky

  •  / Pohled na Trosky / František Cína - Jelínek

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1656x

Vyvolávací cena:
2 800

11 500